top of page

Svatební venue

1.png

Stodola Plástovice je perfektním místem v srdci jižních Čech, kde je prostor pro lásku, něžnost a vzájemnou pospolitost. Díky 10 leté zkušenosti v oblasti svatebních realizací našeho provozovatele, jsme na Stodole připraveni tento nezapomenutelný okamžik udělat přesně takový, jaký jste si ho vysnili … protože my v lásku věříme.

DSC02857.jpeg

Celý komplex resortu Stodoly Plástovice nabízí snoubencům ubytování až pro 32 osob v 13 komfortních pokojích vč. lůžkovin, ručníků a úklidu.

Ke Stodole náleží ovocný sad, uzavřené nádvoří, dvě kryté pergoly, slunečná terasa, konferenční místnost, budova s pokoji, profesionální kuchyně pro catering, dva bary, dva krby, gril, střežené parkoviště pro cca 30 aut, ale hlavně stodola se světelnými nebesy, trámy, krbem a autentickým vzhledem, jež tvoří nepopsatelnou atmosféru. V celém areálu jsou vítána malá a střední psí plemena, je zde dostupná Wi-Fi, koupací wellness sud a mnoho dalšího. 


Resort neustále vylepšujeme a pracujeme na jeho údržbě, aby byli naši hosté spokojení a pobyt v Plástovicích si užili na maximum.

Naše Stodola se nachází pouhých 20 minut od centra Českých Budějovic. Zdejší klidnou rodinnou autentickou atmosféru si každý zamiluje. 

3.png

V Plástovicích spolupracujeme s řadou kvalitních a prověřených dodavatelů. Rádi Vám předáme naše cenné zkušenosti, doporučení a inspirujeme Vás při výběru svatebního cateringu, floristy či agentury. 

Jak se říká, nejlepší zkušenost je nepřenosná, a proto preferujeme nezávazné osobní setkání na Stodole, kde Vás osobně provedeme, představíme možnosti a na míru nabídneme to, co by mohlo udělat jedinečným právě Váš svatební den.

Aktuálně jsou otevřeny rezervace pro sezónu 2024, pokud však plánujete svatbu na rok 2025, rádi s Vámi promyslíme i další rok.

Kde o nás píší?
wedding-factory-logo-media-casopis-mile-magazin-o-svatbach-768x768_edited.png
Budeme svoji_logo_stone blue dark (2) (1).png
bottom of page