top of page

Stodola Plástovice se nachází cca 20 minut jízdy autem od Českých Budějovic. Je také dobře dostupná autobusovou dopravou, přesto doporučujeme přijet vlastním vozem a prozkoumávat místní krásy jihu. Okolní příroda, chráněné rybníky a udržované cyklostezky vybízí k výletům i sportovnímu vyžití. V blízkosti naleznete např. světovou památku Unesco – státní zámek Hluboká nad Vltavou. 

 

Celý exteriér a prostory stodoly jsou plně zrekonstruované, interiéry jsou udržovány a obnovovány průběžně. Stodola a celý areál je přístupný ze dvou stran - tuto výhodu využíváme například pro skvělý moment překvapení během Vašich akcí.

 

Nefungujeme jako klasické ubytovací a restaurační zařízení, nabízíme ale velmi široké portfolio využití nejen pro firemní, ale i soukromé eventy, svatby a workshopy. 

Chcete naši stodolu poznat osobně? Rádi Vás u nás provedeme.

IMG_2358.JPG
DSC_6235.jpg
DSC_6916.jpg
DSC02857.jpeg
DSC02301.jpeg
3.png

Je Vámi vybraný
termín u nás volný?

Stodola Plástovice je komfort ...

Pokud hledáte prostory pro svou akci, kde se můžete i ubytovat, pak Vám rádi nabídneme našich 13 komfortně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 32 lůžek, které se primárně nachází v prvním patře. Pokoje disponují ortopedickými polštáři a vysoce kvalitními přikrývkami. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. 

Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami, hygienickými potřebami a ručníky. 

Hosty zpravidla ubytováváme při předávání objektu nebo po domluvě. U nás nemusíte mít check in a check out dle striktně stanoveného času. V případě pořádání několikadenní akce nabízíme možnost ubytování den předem. Prioritou je pro nás klid a pohodlí každého, kdo k nám zavítá.

1.png
Stodola Plástovice je Radek Bulant ...

Stodolu Plástovice netvoří jen pevné základy z cihel a malty, ale především velké srdce a optimismus jejího provozovatele - Radka Bulanta a jeho týmu. 

 

Radek je moderátor, DJ, svatební průvodce, spoluzakladatel svatební agentury Stylové svatby, a je také garantem projektu Moje Indie. Jeho láska k Indii určitě neunikne ani Vaší pozornosti. Stačí s Radkem prohodit pár vět a určitě budete obohaceni o nějakou z jeho veselých historek, které sbírá právě během svých návštěv Indie.

 

Pokud by Vás jeho cesty zajímaly více, určitě neváhejte poznávat dobrodružství Indie na moje.indie. Pokud chcete vědět více ze zákulisí jeho multikariérní cesty a nechat se inspirovat, koukněte na jeho osobní profil radbullcb.

 

Nikdy ale není nad osobní setkání, a o to na Stodole Plástovice nebude nouze. Radek tady pořádá několik přednášek i workshopů, které rozhodně stojí za návštěvu.

0553195.jpg
0553196.jpg

Chcete naši stodolu lépe poznat? Domluvte si osobní setkání, rádi Vás u nás provedeme.

3.png
bottom of page